Home » 

Download : Mac

Friday, 17 Mar 2017

Mac OS မွာ သံုးစဲြႏိုင္မယ့္ 3D Video converter ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္

Thursday, 16 Mar 2017

Mac OS သံုးစဲြသူေတြအတြက္ မတ္လ ၂၀ ရက္အထိ giveaway အေနနဲ႔ ေပးထားတဲ့ ေဆာ့ဖ္ဝဲျဖစ္ပါတယ္

Friday, 11 Dec 2015

Mac OS သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ Firebook Duplicates Finder app သည္ ကြန္ပ်ဴတာစနစ္အတြင္းရွိ အမ်ိဳးအစားတူညီသည့္ ဖိုဒါမ်ား ဖိုင္မ်ားကို ရွာေဖြကာ ဖယ္ရွားရွင္းလင္းေပးႏိုင္မည့္ ေဆာဖ့္ဝဲတစ္ခုျဖစ္သည္။

Friday, 6 Nov 2015

ImageVectoriezer app သည္ Mac OS သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ ဓာတ္ပံုမ်ားကို Vector file အျဖစ္ ေျပာင္းလဲေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 23 Oct 2015

Translate! Teacher ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ ႏိုင္ငံျခားဘာသာစကားကို ေလ့လာသင္ယူေနသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခုျဖစ္သည္။

Friday, 16 Oct 2015

Mac OS အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ Battery အသံုးျပဳမႈကို စိစစ္ေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 9 Oct 2015

Adware Cleaner ဆိုသည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Mac OS တြင္ အသံုးျပဳသည့္ ကြန္ပ်ဴ တာ Browser မ်ားေပၚတြင္ Adware မ်ားကပ္ၿငိမႈကို ဖယ္ရွား ရွင္းလင္းေပးႏုိင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 2 Oct 2015

Malwarebytes Anti-Malware ဆိုသည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကြန္ပ်ဴတာမ်ားအတြင္းတြင္ Malware မ်ား၊ Trojan မ်ား အစရွိသည္တို႔ကို ဖယ္ရွားရွင္းလင္းေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 18 Sep 2015

Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကင္မရာေပၚမွ Android Device မ်ားသို႔ USB Cable ႏွင့္ ခ်ိတ္ဆက္ရန္မလိုဘဲ Wireless ျဖင့္ ခ်ိတ္ဆက္ႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္သည္။

Friday, 11 Sep 2015

Mac OS အတြင္းရွိ ဖိုင္မ်ားကို ရွာေဖြႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Pages